Tanıtım (benden) X5xsqycocopy
Tanıtım (benden) X5xsqycocopy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
ARMADA CLAN FORUM HUDUTLARINDASINIZ. FORUMUMUZA HOŞGELDİNİZ...TÜRKİYE'NİN EN SICAK FORUMUNDASINIZ KEYFİNİ ÇIKARTIN... FORUMUMUZA YÖNETİCİ ALIMLARI HIZLA DEVAM ETMEKTE YÖNETİCİ OLMAK İÇİN TEK YAPMANIZ GEREKEN FORUMUMUZA 300 VE ÜZERİ KONU AÇMIŞ OLABİLMEK... FORUMUMUZUN CHAT BÖLÜMÜ ACILMIS BULUNMAKTADIR..TIKLAYIN. FORUMUMUZ ÜYELERİ REKLAMSIZ TERTEMİZ VE KALİTEDE SINIR TANIMAYAN BİR FORUM KULLANMAKTADIR...V.I.P Bölümümüz açılmıştır.

Tanıtım (benden)

2 posters
YazarMesaj
cursedstorm
Gunnery Sergeant

Gunnery Sergeant
cursedstorm

<i><u><b>Mesaj sayısı</i></u></b> Mesaj sayısı : 138

<i><u><b>Rep gücü</b></u></i> Rep gücü : 57203

<i><u><b>Rep Puanı</b></u></i> Rep Puanı : 0

Tanıtım (benden) Empty
MesajKonu: Tanıtım (benden)   Tanıtım (benden) Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 8:10 pm

Tanıtım (benden) Prisonbreakwall1or9

Prison Break 2005 yılında başlayan başrollerinde Wentworth Miller,Dominic Purcell,Sarah Wayne Callies,Amaury Nolasco olan yaklaşık 42 ülkede yayınlanan ABD yapımı dram ve macera dizisi. Fox kanalında yayınlanmaktadır, Türkiye'de ise gösterimi CNBC-e kanalı tarafından gerçekleştirilmektedir. İlk sezonunun gösterimi 2006 sonlarında biten dizinin ikinci sezonu, 1 Mart 2007 tarihinden itibaren CNBC-e ekranlarına geri dönmüştür.26 Temmuz 2007 tarihinde 2.sezon Sona bölümü ile sona ermiştir.
Dizi 2006 Emmy ödüllerine en iyi dizi olarak aday gösterilmiştir.
Tanıtım (benden) Prisonbreakposter01wu8
Bir inşaat mühendisi olan Michael Scofield (Wentworth Miller) Başkan Yardımcısı'nın kardeşini öldürmek suçuyla idam cezasına çarptırılan ağabeyi Lincoln Burrows'u (Dominic Purcell) kurtarmak için tüm yasal yolların tükendiğini farkedince işi kendisi halletmeye karar verir ve kusursuz bir hapisten kaçış planı hazırlar. Ardından göstermelik bir banka soygunu düzenler ve cezaya çarptırılır. Sağlık sorunlarını bahane eden Michael, ağabeyinin bulunduğu Fox River Eyalet Hapishanesi'ne gönderilir. Michael, içeride beklenmedik durumlarla karşılaşır ve ağabeyini kaçırmak için girdiği hapishaneden 8 kişiyi daha kaçırmak zorunda kalır. Bu sırada planlarını hayata geçirmek için revir doktoru Sara Tancredi'yi (Sarah Wayne Callies) ve hapishane müdürü Henry Pope'u kullanır. Bu sırada da Sara'ya aşık olur. Michael'ın kaçış planında azılı gardiyan şefi Brad Bellick (Wade Williams) onun planını zora sokmaktadır.Tanıtım (benden) Prisonbreakcastseason2gg4
Mahkumlar hapisten başarılı bir şekilde kaçarlar ve hepsi Charles Westmoreland'in Tooele Utah'da gömdüğü 5 milyon doların peşine düşer. Ancak onları, FBI ajanı Alexander Mahone (William Fichtner) takip etmektedir.

Serinin yaratıcısı Paul Scheuring, ikinci sezonu, başrollerinde Harrison Ford ve Tommy Lee Jones'un yer aldığı Kaçak filminin sekiz firarili hali olarak tanımlıyor ve yine bir cezaevi firarını konu edinen Büyük Kaçış filminin ikinci yarısına benzetiyor. Kaçakların her biri kendi amaçlarını gerçekleştirmek için Birleşik Devletler'in çeşitli bölgelerine yolculuk ederken, hemen bir adım peşlerinden takip eden kanun koruyucuları ve ödül avcıları ise hepsinin işini zora sokuyor. Lincoln Burrows'a kurulan komplonun sahibi "Şirket" (The Company) ise bu sezonda daha aktif ve amacı firari Lincoln Burrows'un infazını bir an evvel gerçekleştirmek..

3.Sezon Hakkında Bilgi:

Amerikan Fox kanalının 2005 yılında "24" ün sezon arasında boşluğu doldurmak için başladığı ve sadece 1 sezon olarak düşünülen Prison Break; kanalın yapımcılarla anlaşmasından sonra 3. sezona uzuyor.

Bir fan sitesinde yer alan haberlere göre Paley Festival'ine katılan başrol oyuncuları Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies ve yapımcılar Marty Adelstein, Dawn Parouse ve Paul Scheuring, dizinin 3. sezona devam edeceğini açıklamışlar.
3.sezonun başlangıç tarihi olarak 29 Ağustos 2007 denmiş,yani nisan başında yayınlanacak 2. sezon finalinden 5 ay sonra.
Çekimlerin 2. sezonda olduğu gibi Dallas da devam edeceği ayrıca Florida ve Louisiana'da da bazı çekimler olacağı açıklanmış.

Yeni sezon başlangıcında şu an hamile olan Sarah Wayne Callies'in olmayacağı,doğumdan sonra dahil olacağı söyleniyor.Ayrıca Michael Scofield'in dövmeleri ve Ajan Alexander Mahone yeni başlayacak sezonun ağırlıklı konularını oluşturacakmış.
JaKSoYs
KURUCU-GENERAL

KURUCU-GENERAL
JaKSoYs

Erkek
<i><u><b>Mesaj sayısı</i></u></b> Mesaj sayısı : 1430

<i><u><b>Rep gücü</b></u></i> Rep gücü : 70629

<i><u><b>Rep Puanı</b></u></i> Rep Puanı : 2765

<i><u><b>Üyenin Yaşı</i></u></b> Üyenin Yaşı : 41

<i><u><b>Nerden</i></u></b> Nerden : Neriye !!!

<i><u><b>İş/Hobiler</b></u></i> İş/Hobiler : Jaksoy

<i><u><b>Lakap</i></u></b> Lakap : Jaksoy

Ruh Hali : Tanıtım (benden) Psikop10
Takım : Tanıtım (benden) D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Seviye : Admin

Tanıtım (benden) Empty
MesajKonu: Geri: Tanıtım (benden)   Tanıtım (benden) Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 10:11 pm

Cok güzel bir filmdi hayranlıkla izlediğim bir filmdir..
https://armadaclan.yetkin-forum.com

Tanıtım (benden)
1 sayfadaki 1 sayfası